Введіть назву продукта або номер CAS / Insert product name or CAS number

Компанія  Хімфармінвест є торговельно-сервісним підприємством, яке засноване досвідченими фахівцями-хіміками в 2008 році.

Основними принципами діяльності компанії та запорукою її успіху є стабільність, високий професіоналізм співробітників, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність наданих послуг.

Ми здійснюємо поставки хімічної сировини, харчових добавок, феросплавів і кольорових металів точно в строк та зі зручною для клієнта регулярністю. Компанія співпрацює з лідируючими світовими та вітчизняними виробниками, що дозволяє оперативно вирішувати найрізноманітніші завдання і надавати своїм замовникам оптимальні ціни. Серед наших клієнтів провідні підприємства скляної, металургійної, машинобудівної, аграрної, харчової та ін. галузей промисловості.

Наше підприємство прагне бути найкращим у своїй галузі, тому в своїй роботі використовує тільки якісну продукцію, що відповідає всім світовим вимогам і стандартам. Великий досвід, кваліфіковані співробітники і налагоджені системи роботи дозволяють нам ефективно працювати, пропонуючи нашим клієнтам пунктуальність і якість обслуговування.

       Наші завдання:

Співпраця з компанією Хімфармінвест дозволить у найкоротші терміни гарантовано отримати необхідну продукцію з доставкою до будь-якої точки України або на складах у м. Києві або м. Дніпропетровську.

Ми будемо раді бути Вашим постачальником!

Колектив Хімфармінвест